Stoisko STANDARD


toisko w wariancie STANDARD wykonane jest z elementów zgodnych z normatywami standardu Octanorm. Zabezpiecza podstawowe potrzeby prezentacji oferty na targach.

Dane techniczne konstrukcji:
  • konstrukcja stoiska zbudowana jest z białego stelaża, z elementów zgodnych z normatywami standardu Octanorm, w którym wysokość słupków ściennych wynosi 2480mm, a długość łączników 950 mm (odpowiada to modułowi 990 mm w rzucie powierzchni). Rozmiar panelu ściennego w świetle między słupkami i łącznikami wynosi 2380mm x 950 mm
  • ściany stoiska - białe
Wyposażenie stoiska:
  • stoisko wyposażone jest we fryz w kolorze ,,navy blue” umieszczony od strony otwartej stoiska zawierający nazwą firmy oraz numerem stoiska – nazwa napisana drukowanymi literami w kolorze białym, jednolitymi dla całych targów (bez logo)
  • podłoga stoiska pokryta jest wykładziną w kolorze granatowym
  • stoisko ma wydzielone zaplecze o rozmiarach 1m x 1m z drzwiami harmonijkowymi, wieszakiem wiszącym, półką i koszem na śmieci
  • stoisko jest wyposażone w ladę informacyjną, stół i trzy krzesła
  • stoisko wyposażone jest w gniazdo elektryczne oraz jeden punkt świetlny (halogen 150 W) na każde pełne 3m2 stoiska (bez kosztu podłączenia i zużycia energii elektrycznej)
Minimalny rozmiar stoiska STANDARD wynosi 9m2. Wystawca może zamówić nieograniczoną wielkość stoiska z zabudową w wariancie STANDARD.

W przypadku zamówienia przez Wystawcę stoiska zabudowanego z wyposażeniem STANDARD o metrażu większym niż 9m2, Wystawca może za każde dodatkowe pełne 3m2 powierzchni dobrać dodatkowe wyposażenie w wartości nie przekraczającej 17€.

Prawo do ryczałtu na uzupełnianie wyposażenia stoiska większego niż 9m2 następować będzie po przekroczeniu każdego mini modułu 3m2. Ryczałt ten może być przeznaczony jedynie na wyposażenie dodatkowe.

Wystawca kreuje konfigurację stoiska i uzupełnia jego wyposażenie na bazie oferty cennika wyposażenia dodatkowego.

Przykładowe wzory stoisk w wariancie STANDARD: